Kurumsal

TELBİS TEKSTİL

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.
John Ruskin
About Image
About Image
About Image
About Image

Telbis Tekstil San. ve Tic.Ltd.Şti. 2004 yılında Kestel Organize Sanayi bölgesindeki tesislerinde Fason Boya Apre üretimine başlamıştır.

Firmamız 14.000 m² kapalı alanda son teknoloji makinaları ile kurulduğu günden itibaren bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden Telbis Tekstil, nitelikli insan gücü, uzman kadrosu, dinamik yapısı ve Ar-Ge faaliyetleri sayesinde teknik tekstil alanında uzmanlaşarak Avrupanın Büyük Markalarına Üretim yaparak en son moda eğilimlerine uygun, katma değeri yüksek kumaşları üretebilir duruma gelmiştir.

Telbis Tekstil, büyük oranda ihracat yapan konfeksiyon firmalarını müşteri portföyüne katarak Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan Tekstil ve Hazır Giyim sektöründe önemli bir rol oynamaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla maksimum kaliteyi hedeflemekteyiz. Üretim konseptimiz içinde %100 polyester, polyester viskon, polyester pamuk, %100 pamuk, nylon viskon, nylon pamuk yer almaktadır.

Tüm bu gelişmelerle birlikte Telbis Tekstil, 14.000 m² kapalı alanda son teknoloji makinaları ile 3 vardiya çalışarak 25.000 kg/gün üretim kapasitesine ulaşmıştır.Üretimden Görüntüler

Üretim bölümümüze ait görseller